Privalumai

Bendraminčiai

Jeigu tu myli gamtą ir ramybę,bet kartu nori jausti ir miesto pulsą;
Jeigu tarp automobilio ir dviračio renkiesi abu;
Jeigu rūpiniesi planeta pradėdamas nuo savo kiemo ir namų;
Jeigu paukščiai tau ne triukšmauja, bet čiulba;
Jei nebijai laisvai kvėpuoti pilna krūtine,
Vadinasi, tu – RIVERLANDIETIS!

 

Upė

Nuo seniausių laikų žmonės kurdavosi prie upės. Nes ten, kur upė, kur vanduo – ten gyvybė ir saugumas. Nors mums, šiuolaikiniams miestiečiams, nebereikia rūpintis išlikimu, mūsų širdies ryšys su upe tebėra gyvas.

Mes vis dar jaučiame tekančio vandens paslaptį, mes galime į jį žiūrėti pamiršę laiką, paleisti sunkias mintis, atrasti sprendimus keblioms situacijoms, pailsėti,  atsigauti ir įsikvėpti.
RIVERLANDE Jūs turėsite savo upę, kuri tekės tiesiai per Jūsų kiemą!

Todėl būdami lauke visuomet girdėsite raminantį čiurlenimą, o Jūsų vaikai galės saugiai braidyti, taškytis, leisti laivelius ir statyti tiltus.  

 

Saulės energija

Žaliosios RIVERLAND valstybės gyventojai turės galimybę gyventi tvariau, sąmoningiau, atsakingiau. Ir taupiau. Nes RIVERLAND kotedžuose elektros energiją gamins... saulė! Saulės energija neteršia atmosferos, neturi kenksmingo poveikio aplinkai, yra švari, atsinaujinanti ir taupi. 
Įsigydami RIVERLAND kotedžą, Jūs kartu gausite 2775 Eur vertės saulės elektrinę už 1 eurą! Ir tai dar ne viskas – įsigiję elektrinę už 1 eurą, Jūs atgausite 969 eurus valstybės paramos. 
Taigi, kaip tikri suverenios žemės piliečiai, Jūs turėsite energetinę nepriklausomybę – Jums bus garantuota nekintanti elektros kaina bent 25 metų laikotarpiui, o Jūsų išlaidos elektrai sumažės iki 80 proc. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pradekite savo
istorija šiandien

Susisiekite - pasikalbėsime

Ačiū. Su Jumis susisieksime.