Apie projektą

Riverland - Galimybių žemė

RIVERLAND – tai A+ energinio naudingumo klasės dviaukščių kotedžų ir daugiabučių kvartalas Lazdynėliuose, šalia Neries upės vingio, Bukčių miško apsuptyje.

Kurdami šį projektą, mes matėme jį kaip atskirą mažytę valstybę žmonėms, kuriems svarbu gyventi autonomišką, harmoningą ir autentišką gyvenimą.

Vieta

su savo upe ir miško pakraščiu,
savo dienos ritmu, tradicijomis ir šventėmis,
bendrai sutartomis kaimynystės taisyklėmis,
savo „žalia“ elektra iš saulės baterijų
ir net savu herbu ir vėliava!

Namai,

Kur saugiai auga visų vaikai,
kur bendrai rūpinamasi aplinka,
kur kaimynai susitinka šiltiems
pokalbiams erdviose terasose,
o miesto centras pasiekiamas per
keliolika minučių.

Mes tikime, kad RIVERLAND gali tapti svajonių šalimi Jums ir Jūsų vaikams.
Su daugybe džiaugsmingų žalių ir mėlynų dienų, kvepiančių mišku ir upe.

Vieta mieste

RIVERLAND kuriasi Lazdynėliuose – naujos statybos mikrorajone vakarinėje Vilniaus dalyje. RIVERLAND sklypas ribojasi su Bukčių mišku, kuriame nutiesti pasivaikščiojimo takeliai, vedantys link Neries.

Nors gyvensite tikroje gamtoje, miesto centrą galėsite pasiekti minučių tikslumu, greitai ir patogiai, tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Šalia vakarinis aplinkkelis, o artimiausia stotelė – už 400 metrų arba 5 min. pėsčiomis.

Taip pat pėsčiomis galėsite keliauti į darželį su savo mažyliu, o vyresnėlį prireikus pasiųsti į greta esančią parduotuvę.

Privalumai

Bendraminčiai

Jeigu tu myli gamtą ir ramybę,bet kartu nori jausti ir miesto pulsą;
Jeigu tarp automobilio ir dviračio renkiesi abu;
Jeigu rūpiniesi planeta pradėdamas nuo savo kiemo ir namų;
Jeigu paukščiai tau ne triukšmauja, bet čiulba;
Jei nebijai laisvai kvėpuoti pilna krūtine,
Vadinasi, tu – RIVERLANDIETIS!

 

Upė

Nuo seniausių laikų žmonės kurdavosi prie upės. Nes ten, kur upė, kur vanduo – ten gyvybė ir saugumas. Nors mums, šiuolaikiniams miestiečiams, nebereikia rūpintis išlikimu, mūsų širdies ryšys su upe tebėra gyvas.

Mes vis dar jaučiame tekančio vandens paslaptį, mes galime į jį žiūrėti pamiršę laiką, paleisti sunkias mintis, atrasti sprendimus keblioms situacijoms, pailsėti,  atsigauti ir įsikvėpti.
RIVERLANDE Jūs turėsite savo upę, kuri tekės tiesiai per Jūsų kiemą!

Todėl būdami lauke visuomet girdėsite raminantį čiurlenimą, o Jūsų vaikai galės saugiai braidyti, taškytis, leisti laivelius ir statyti tiltus.  

 

Saulės energija

Žaliosios RIVERLAND valstybės gyventojai turės galimybę gyventi tvariau, sąmoningiau, atsakingiau. Ir taupiau. Nes RIVERLAND kotedžuose elektros energiją gamins... saulė! Saulės energija neteršia atmosferos, neturi kenksmingo poveikio aplinkai, yra švari, atsinaujinanti ir taupi. 
Įsigydami RIVERLAND kotedžą, Jūs kartu gausite 2775 Eur vertės saulės elektrinę už 1 eurą! Ir tai dar ne viskas – įsigiję elektrinę už 1 eurą, Jūs atgausite 969 eurus valstybės paramos. 
Taigi, kaip tikri suverenios žemės piliečiai, Jūs turėsite energetinę nepriklausomybę – Jums bus garantuota nekintanti elektros kaina bent 25 metų laikotarpiui, o Jūsų išlaidos elektrai sumažės iki 80 proc. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pradekite savo
istoriją šiandien

Susisiekite - pasikalbėsime

Ačiū. Su Jumis susisieksime.